ZDROWE ODCHUDZANIE

Restrykcyjne i niesmaczne diety to nie to, a masa ciała ciągle nie spada? Nie wiesz jak zbilansować dietę, aby nie odczuwać nieznośnego głodu? Wiemy jak Ci pomóc! Nie poczujesz, że jesteś na diecie! Przygotujemy dla ciebie smaczne i różnorodne dania – zdrowa dieta nie musi być monotonna i nudna!


Dieta odchudzająca to:

  • utrata zbędnych kilogramów bez efektu jo -jo
  • odpowiednia ilość posiłków i zdrowego tłuszczu w diecie
  • wprowadzenie posiłków o niskim indeksie glikemicznym
  • utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego
  • zapobieganie niedoborom poprzez odpowiednio skomponowane posiłki.


Dla kogo jest ta dieta?

Dieta Zdrowe Odchudzanie jest dla osób:

  •  chcących schudnąć
  • pragnących utrzymać dobry stan zdrowia
  • chcących zachować przyjemność z jedzenia przy jednoczesnym dbaniu o piękną sylwetkę.

Zdrowe Odchudzanie

Nie poczujesz, że jesteś na diecie! Przygotujemy dla ciebie smaczne i różnorodne dania – zdrowa dieta nie musi być monotonna i nudna!

Warianty kaloryczne:


1500kcal
1800kcal
2000kcal
W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym dietetykiem.

Stosując naszą dietę pudełkową zauważysz, że Twoje nawyki żywieniowe uległy zmianie oraz, że zdrowy tryb życia wpływa na Twoje samopoczucie. Nasza dieta to inwestycja w Twoje zdrowie oraz zmiana złych przyzwyczajeń!

Skontaktuj się z nami! 

Dlaczego nasze diety mają tyle kalorii?
Diety niskoenergetyczne powodują szybki spadek masy ciała, ale mają też efekt jojo. Zwalniający metabolizm zaczyna magazynować dostarczoną energię z obawy przed ponowną głodówką. Diety takie generują dyskomfort psychiczny oraz napady objadania się. Nasze innowacyjne podejście do odchudzania zapewnia trwałe efekty, przy jednoczesnej sytości i braku chęci podjadania.

Pamiętaj! Dieta skierowana jest do osób o dobrym stanie zdrowia! Skontaktuj się najpierw z lekarzem oraz dietetykiem aby zasięgnąć więcej informacji.

Nie wiesz jaką dzienną kaloryczność wybrać?
Skorzystaj z naszego kalkulatora.

Nasza strona korzysta z plików cookie, głównie z usług podmiotów zewnętrznych. Zdefiniuj swoje preferencje dotyczące prywatności i / lub zaakceptuj używanie przez nas plików cookie.